Brazylijskie Szkółki Piłkarskie

Opanuj piłkę, kreuj siebie, graj pięknie

Dlaczego Brazylijskie Szkółki Piłkarskie?

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie to przede wszystkim radość z gry w piłkę nożną. Nie skupiamy się na liczbie strzelonych bramek. Naszym celem jest indywidualne, kompleksowe wyszkolenie techniczne zawodników. Uczymy zasad fair play, współpracy w zespole oraz szacunku dla przeciwnika. Budujemy mentalną dojrzałość do świadomej gry w piłkę nożną. Od gry w brazylijską wersję futsalu (Futebol de Salão) swoją przygodę z pilką zaczynało większość Canarinhos.

Zawodnik, który przejdzie wszystkie etapy treningowe Brazylijskich Szkółek Piłkarskich, cieszy się grą w piłkę nożną, jest wyszkolony technicznie na wielu płaszczyznach piłkarskiego rzemiosła, potrafi podejmować świadome i efektywne boiskowe decyzje. Jest także mentalnie przygotowany do poznawania trudniejszych, taktycznych zagadnień, a także do podjęcia sportowej rywalizacji na kolejnych szczeblach rozwoju.

Opanuj piłkę, kreuj siebie, graj pięknie

Futbol to gra zespołowa, ale to doskonali technicznie zawodnicy porywają tłumy, dlatego stawiamy na indywidualne wyszkolenie naszych zawodników.

Rozwijamy piłkarzy kompletnych. Doskonałych technicznie, silnych metalnie, czerpiących radość z gry. Gotowych do wejścia na wyższy poziom piłki nożnej.